Aktualności

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/19

Nie wierzyłem
Stojąc nad brzegiem rzeki,
która była szeroka i rwista,
że przejdę ten most,
spleciony z cienkiej, kruchej trzciny
powiązanej łykiem.
Szedłem lekko jak motyl
I ciężko jak słoń.
Szedłem pewnie jak tancerz
I chwiejnie jak ślepiec.
Nie wierzyłem, że przejdę ten most,
Nie wierzę, że przeszedłem.

Tymi słowami uczniowie klasy VIII pożegnali się z kolegami i nauczycielami. Zamknęli za sobą pewien rozdział życia, by wyruszyć w nowy, nieznany Świat.  Dla nich  z pewnością były to lata wyjątkowe, pełne wrażeń, sukcesów, przyjaźni….. .

Wielu z nich zostanie w naszej pamięci na dłużej. Będzie nam brakować ich poczucia humoru, roztargnienia  czy też czasami „ gadulstwa” na lekcji i wygłupów na przerwie. Teraz przed nimi kolejne wyzwania i realizacja wyznaczonych celów (oby się wszystkim udało). POWODZENIA!!!
Po ośmiu latach nauki mury naszej szkoły opuścili absolwenci klasy VIII ( Ania, Ada, Natalia, Agatka, Agata, Becia,  Szymon, Jacek, Michał, Daniel, Dawid, Marcel, Darek, Jakub). Z tej okazji przygotowali krótki apel w którym podziękowali za razem spędzony czas swoim kolegom, nauczycielom, pracownikom szkoły i przede wszystkim rodzicom.
W trakcie apelu uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki- ufundowane przez Radę Rodziców oraz świadectwa z wyróżnieniem za wzorowe zachowanie oraz bardzo dobre wyniki w nauce.
Był to także czas podziękowań dla rodziców, którzy angażowali się w prace na rzecz szkoły. Miłym akcentem uroczystości była także informacja, iż dwie uczennice z naszej szkoły  ( Agata i Weronika) otrzymały nagrodę Burmistrza Gminy Leśnica.  Tradycją naszej szkoły jest także uhonorowanie ucznia kończącego naukę w Szkole Podstawowej wpisem do Złotej Księgi- była to w tym roku Agata Wyschka.
Po apelu wszyscy uczniowie po raz ostatni udali się do klas na spotkanie z wychowawcami by odebrać swoje świadectwa i mogli uroczyście ogłosić, że wakacje zostały rozpoczęte.  


 

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
142962
Free business joomla templates